כל מה שרציתם לשאול

Artboard 1_1

בוודאי שניתן ללמוד רק מהחומר שלנו הכולל סרטונים מבוארים וברורים בלשון קולחת וחוברות לימוד מעמיקות וברורות.
כמובן שבכל שלב ניתן להתייעץ עם הרב התומך.

מתאים לכל מי שרוצה להגשים חלום ולהגיע לסמיכה לרבנות ולקבל תעודת יורה יורה. מתאים לבעלי בתים השואפים לקבוע עיתים לתורה, ולהגיע לתעודת רבנות. או אברכים בכולל שרוצים מסגרת מסודרת ומחייבת ומוגדרת בזמנים, מעבר ללימודים בכולל עד לקבלת סמיכה לרבנות, כמו גם ללומדים לסמיכה לרבנות הרוצים מסגרת מוגדרת בלוחות זמנים וממוקדת לבחינות ולדעת כיצד לכתוב תשובה מליאה למבחן ברבנות. ולכן התכנית בנויה באופן של תוכניות, הגדרות יעדים יומיות, שבועיות וחודשיות, מבדקים,  כך שכל אחד יכול להגיע לתעודת רבנות גם אם הוא עסוק במסגרות נוספות.

בהחלט, רבים מהלומדים אין לכם אפשרות לאינטרנט זמין, או שמעדיפים גם לשמוע בנסיעות לחזרות בצורה נוחה, ולכן המכון מאפשר לקבל את תכניי הקורס בדיסאוןקי שמגיע ביחד עם ספר הלימוד במשלוח עד לבית.

כדי לגשת למבחן ברבנות צריך אישור שאכן למדת במקום מסודר ונבחנת על החומר, ומכון יגדיל תורה נותן אישור רישמי זה.

הלימוד הוא ממוקד לבחינות אמנם ללא דילוגים, כך שיש גם את הטעמים של הדברים מה שמקל על זכירת והבנת הדברים הנלמדים, אם זאת למי שרוצה הרחבות בכל סוף סעיף יש הרחבות הלכה למעשה, וכן מידי פעם יש הערות עיוניות למי שמחפש גם את העיון.

25 דקות זה זמן מספיק בהחלט לראות את הסרטון שאורך כ15 דקות ולחזור מהחוברת לימוד שהלימוד בה אורך לאחר הצפייה בסרטון כ10 דקות על מה שצריך ללמוד באותו יום.

כמובן שאם יש לך יותר מ25 דקות ביום, תוכל להתקדם מהר יותר ולסיים בזמן קצר יותר לפי תוכנית מהירה יותר שנבנה עבורך, או לחזור על הנלמד פעם נוספת.

אין לנו ספק, שאדם שעובד לפי התוכנית הממוקדת שלנו, באופן יומי, ומקפיד על החזרות והתרגולים המבחן ברבנות לא יהווה בשבילו אתגר, ויעבור בהצלחה רבה את מבחני הרבנות.

אכן ניתן לעשות לבד אמנם התוכנית במכון יגדיל תורה נותנת מענה ופתרון למי שיש לו זמן קצר של 25 דקות ביום ללימודי רבנות, , כמו כן התוכנית נותנת מענה למי שאברך בכולל שלומד זמן מרובה, ורוצה תוכנית סודרה ולסיים בזמן קצר את מבחני הרבנות.

או ללומד שכבר ניסה לגשת ולא הצליח לעבור את המבחן ורוצה לעבור בהצלחה את מבחן הרבנות, או ללומד שאינו יודע לנסח תשובות נכונות למבחן ברבנות ורוצה לקבל משוב ותמיכה להצלחה לנסח בצורה הטובה ביותר את התשובות למבחני הרבנות.

בודאי שהחומר יעזור לך בכל מקום שתלך, אנחנו נכין אותך ברמה הגבוהה ביותר בעז”ה.

המכון ב”ה לאחר 6 שנים של נסיון בתחום הכשרת למבחני הרבנות וכ 4000 שעות של עבודה על כל קורס, מצאנו את הדרך ההצלחה שבעזרה תוכל בעזרתה להצליח לגשת למבחני הרבנות ב25 דקות ביום

Shopping Cart

מתלבט מה מתאים לך ללמוד?
שיחת ייעוץ ללא עלות!

אתה הולך לפספס את
הזדמנות חייך להפוך לרב?

פשוט תנסה שיעור מתנה!